Новини

Про новини ліцею дізнавайтеся на сторінці Козельщинського ліцею у мережі Facebook

В цьому навчальному році знову було відновлено проведення інтелектуальної гри «Дебати».
Дебати – це гра, яка виховує в учнів злагодженість, толерантність та повагу до думок інших, вміння критично мислити та відстоювати свою позицію.

27 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Сьогодні, 21 вересня 2023 року, у Козельщинському ліцеї відбувся тренінг для педагогічних працівників з надання домедичної допомоги у рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено
електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об'єднання проєктів, реалізованих у
синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській
пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

З нагоди відзначення 300-річчя від дня народження видатного українця, уродженця Полтавщини – мандрівного філософа-містика, богослова, поета, педагога Григорія Савича Сковороди Департамент освіти і науки облвійськадміністрації інформує про проведення обласного конкурсу „Не шукай щастя за морями” із створення соціальної реклами (відео, банерів, анімацій тощо)  серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, який відбудеться 25 листопада 2022 року.

3 листопада 2022 о 12:03 | Горпинченко Л. Г. | немає коментарів

До вашої уваги відеоролик "Здорове харчування шлях до успіху".

Дорогі педагоги, учні, батьки!
Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край та наша держава зустрічають День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

1 вересня 2020 о 08:58 | Івашина Н. О. | немає коментарів

Міністерство освіти змінило дати зовнішнього незалежного оцінювання через карантин.

Зміни внесені наказом №549 від 27 квітня (набув чинності 19 травня), який доступний на сайті Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

20 травня 2020 о 17:49 | Івашина Н. О. | немає коментарів

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.

19 травня 2020 о 12:58 | Івашина Н. О. | немає коментарів

Карантинні обмеження з проведення навчальних заходів можуть бути зняті з 1 червня.

Про це сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

19 травня 2020 о 12:53 | Івашина Н. О. | немає коментарів

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.

5 травня 2020 о 17:56 | Івашина Н. О. | немає коментарів

У наступному навчальному році, який має розпочатися у вересні, у всіх школах запровадять коригуюче навчання.

1 травня 2020 о 14:38 | Івашина Н. О. | немає коментарів

Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу Нової української школи

З початку введення карантину навчання у Козельщинському ліцеї відбувається за дистанційною формою.
Завдання для опрацювання з різних предметів шукайте на відповідній сторінці сайту